EMİN İNŞAAT

  1960’da Şereflikoçhisar’ın Yağmurhüyüğü köyünden Aksaray’a göçen ilk kuşağımız Mehmet Emin Eroğlu 1967’de gayrimenkul, emlak ve inşaat gibi sektörlerde çalışmaya başlamasının ardından, 1985’te oğlu Burhanettin Eroğlu inşaat sektörü üzerindeki çalışmaları yoğunlaşmaya başlattı. 1991 yılında verilen bir kararla Aksaray ilinde buna ek olarak madencilik faaliyetlerine başladık. 1991 yılından sonra maden işleriyle birlikte kamu-özel yol yapım, malzeme tedariki, altyapı-üstyapı inşaat işleri üzerine yoğunlaşmaya başlamamız Emin İnşaat AŞ’nin kurulumuna zemin hazırladı. 1993 yılında kurulan Emin İnşaat A.Ş. 2004 yılında bünyesine hazır beton tesislerini katarak büyümeye devam ediyor. Şu an da şirketimiz ikinci ve üçüncü kuşak tarafından birlikte yönetiliyor.

  Geniş makine ağımız ile üretim gücümüz ve bunlara bağlı olarak müşteri memnuniyeti esaslı çalışmamız, taahhütlerimizin arkasında her zaman durmamız ve finansal gücümüz güven temelli bir yapı kurmamızı sağladı. İşimizi her zaman severek yapıyoruz. İnsan odaklı çalışıp, insan kaynağımız ile uzun süreli ve istikrarlı işler yapıyor olmamız gücümüze güç katıyor. İlk kuşak ile birlikte çalışmış ve hala çalışmaya devam eden personellerimizin olması şirket yöneticileri olarak bizi mutlu ediyor.

  Emin İnşaat A.Ş. olarak 2010 yılından itibaren uluslararası düzeyde büyük projelerde yer almaktayız. Özellikle ACRE, TCC VE CAMCE gibi büyük Çinli firmaların güvendiği, beraber çalıştığı Türkiye’deki sınırlı firmalardan biri olmaktan gurur duyuyoruz. Tamamladığımız ve devam ettiğimiz projelerden bazıları; Tuz Gölü Yer Altı Doğalgaz Depolama Projesi, İsdemir Projesi ve BOTAŞ Ciner Kazan Soda Elektrik Projesi. Buna ek olarak da Aksaray ilinde üst üste vergi rekortmeni olduk, bununla birlikte grup şirketlerimiz de vergi rekortmenliği listesinde her yıl ilk 10’da yer almaktadır.

  Şirket Felsefesi

  Emin İnşaat

  Yönetim Kurulu

  [ YÖNETİM KURULU BAŞKANI ]

  Turgay EROĞLU

  [ YÖNETİM KURULU ÜYESİ ]

  Emin EROĞLU

  [ YÖNETİM KURULU ÜYESİ ]

  Burak EROĞLU

  Referanslarımız

  TESİSLERİMİZ

  AKSARAY / SULTANHANI
  AKSARAY / MERKEZ
  AKSARAY / GÜZELYURT